2 600 HUF
Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignácz. Bp., 1887., Athenaeum, 1 (Címkép, Kossuth Lajos arcképe) t+724 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.