6 000 HUF
Krátky János: Kossuth Lajos. Kor-, jellem- és életrajz. I., III., IV. köt. Bp., 1879, Kövesdy és Wunsch/Kövesdy és Heimann, 288 p.; 194 p.; 270 p. Oldalszámozáson belül egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, egy-két sérült, javított lappal. (Ritka!)