2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kikijáró és sérült előzéklapon valamint egy további oldalon ceruzás firkával. +