Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó szövegeket írta: Gerő András. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással.
Grant, Michael: The Fall of the Roman Empire. A Reappraisal. Radnor, PA, 1976, The Annenberg School Press. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Einst und Jetzt. Jahrbuch des Vereins für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Band 67. Würzburg, 2022, Verein für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Henri Pozzi 2 műve: A háború visszatér... Ford.: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Orbók Attila előszavával. Bp., 1934, Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált elülső borítót a hátsó tábla belsejére kasírozták, kopott borítóval.; Századunk bűnösei... Ford.: Marjay Frigyes. Bp., 1934., Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Dr. Bilinszky Lajos: Világtörténet katholikus polgári- és felsőbb leányiskolák használatára. I-II. rész. Bp., 1906-1907, Stampfel, 135 p.; 159 p. Második, ill. első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
Eckhardt Tibor: Javaslat a földbirtokmegoszlás rendezésére. Bp., 1939, Független Kisgazdapárt (Athenaeum-ny.), 43+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró foltokkal.
1939 Az 1919. évi június hó 10-ére összehívott országgyűlés képviselőházának bizottságai a második, harmadik, ötödik ülésszakban 3 db. 1939-43. hivatalos kiadás. papírkötésben
Kovács Imre: Magyar feudalizmus, magyar parasztság. Szabadon Élni 1. Bp., 1943, Cserépfalvi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt, foltos, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval.