Books: History

Number of items: 370

Áldásy Antal: Magyar czimeres emlékek. III. füzet. Harminczegy szines melléklettel. Bp., 1926, Genealogiai Társaság, sérüléssel.
19740.

1 600 HUF
4,15
4,57

Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó szövegeket írta: Gerő András. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással.
19741.

1 600 HUF
4,15
4,57

Grant, Michael: The Fall of the Roman Empire. A Reappraisal. Radnor, PA, 1976, The Annenberg School Press. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19742.

800 HUF
2,07
2,29

Einst und Jetzt. Jahrbuch des Vereins für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Band 67. Würzburg, 2022, Verein für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19743.

800 HUF
2,07
2,29

Cox György: Görög regék. Ford. s bevezetéssel ellátta: Komáromy Lajos. Bp., 1897, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, megviselt állapotban.
19744.

1 000 HUF
2,59
2,86

Henri Pozzi 2 műve:   A háború visszatér... Ford.: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Orbók Attila előszavával. Bp., 1934, Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált elülső borítót a hátsó tábla belsejére kasírozták, kopott borítóval.;   Századunk bűnösei... Ford.: Marjay Frigyes. Bp., 1934., Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
19745.

1 800 HUF
4,66
5,14

Dr. Bilinszky Lajos: Világtörténet katholikus polgári- és felsőbb leányiskolák használatára. I-II. rész. Bp., 1906-1907, Stampfel, 135 p.; 159 p. Második, ill. első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
19746.

1 000 HUF
2,59
2,86

Eckhardt Tibor: Javaslat a földbirtokmegoszlás rendezésére. Bp., 1939, Független Kisgazdapárt (Athenaeum-ny.), 43+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró foltokkal.
19747.

1 000 HUF
2,59
2,86

1939 Az 1919. évi június hó 10-ére összehívott országgyűlés képviselőházának bizottságai a második, harmadik, ötödik ülésszakban 3 db. 1939-43. hivatalos kiadás. papírkötésben
19748.

1 600 HUF
4,15
4,57

19749.

3 200 HUF
8,29
9,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF