20746. 466. Closed Online auction Books: Judaica
2 200 HUF
0 HUF
Dubnov, Simon: A zsidóság története az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Szabolcsi Bence. Bp.,én, Tabor. 2. kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras