3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Jean Paul Sartre: Vádirat az antiszemitizmus ellen. Ford.: H. Perci Éva. Bp., 1947, Káldor György. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.