4 800 HUF
Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az "Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület" hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941, Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. "Ez a könyv 200 számozott példányban készült." Számozatlan példány. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.