Somssich Pál: Magyarországnak és királyának törvényes joga. Bécs, 1850., Jasper, Hügel és Manz,(Klopf Udalrik- és Eurich Sándor-ny.), X+2+136 p. Átkötött modern bordázott félbőr-kötés, eredeti restaurált elülső borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, (körbevágott?)
Savigny Friedrich Carl von,: Geschichte des Römischen Rechts im Mittelalter. Heidelberg, 1-3. kötet (6 kötetben teljes) 1815-11. Bey Mohr & Zimmer, XXXII, 415 p.; XXXII, 443 p.; XIV, 720 p. Korabeli, enyhén sérült kartonált papírkötésben. Két kötetbe kötve
Markos Olivér - Huppert Leó: A Jogi Hírlap döntvénytára 1939. IX. 1.- 1942. IX. 1. Egyben a Jogi Hírlap mutatója. Hiteljog. V. Ismertetik: Dr. - -, Dr. - -. Bp., 1943, Jogi Hírlap,(MTI Rt.-ny.), 360 p. Átkötött félvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
Kuzmány, Karl: Praktische Theologie der Evangelischen Kirche. Aug. und Helvet. Confession. Erster Band: Lehrbuch des Kirchenrechts. Zweite Abtheilung: Urkundenbuch. Wien, 1856. Braumüller. Fontos egyházjogi munka magyar szerzőtől, mely csak németül jelent meg. 464p. Korabeli félvászon kötésben
Kuncz Ödön - Nizsalovszky Endre: Hiteljog I-III. köt. I. köt.: A kereskedelmi törvény és joggyakorlata. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Kuncz Ödön és Dr. Nizsalovszky Endre. 2. kiadás.; II. köt.: Kereskedelmi jogi szabályok. Hatályos, törvények és rendeletek a kereskedelmi törvényen kívül. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Nizsalovszky Endre.; III. köt....
Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. II. köt. I.-II, III. kötet. (Az I ,kötet hiányzik). A tiszáninneni törvényhatóságok jogszabályai.A tiszántúlii törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1890-1892, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LI+521p, Szétvált fűzéssel, hátsó papírborító nélkül LXXVIII + (4) + 422...