1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1926-1927 A Belügyi Közlöny két teljes évfolyama: XXXI. (1926.) évf. 1-55. sz. (egy kötetben) + XXXII. (1927.) évf. 1-57. sz. (két kötetben). Szerk.: Dr. Szőllőssy Alfréd. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként foltos lapokkal.