Books: Law

Number of items: 62

Nagy Károly: Daguerreotyp. Egyetlen kiadás. Pozsony, 1841, Schmid Antal. + Molnár Aladár: A magyar alkotmány történeti kifejlődése. I. köt. Pápa, 1862, Reformált Főtanoda betűivel. Unicus! Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhol a lapok szakadtak, foltosak, kopottas állapotban.
19300.

20 000 HUF
52,63
57,14
19301.

7 500 HUF
19,74
21,43
19302.

18 000 HUF
47,37
51,43
19303.

6 000 HUF
15,79
17,14
Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.
19304.

10 000 HUF
26,32
28,57
1814 Normalia civitatensia ab anno 1791 ad 1814. Jogi szöveg gyűjtemény, bírósági ítélet gyűjtemény polgárjogi ügyekben, kb 60 beírt oldalon Folio
19305.

8 000 HUF
21,05
22,86
Markos Olivér - Huppert Leó: A Jogi Hírlap döntvénytára 1939. IX. 1.- 1942. IX. 1. Egyben a Jogi Hírlap mutatója. Hiteljog. V. Ismertetik: Dr. - -, Dr. - -. Bp., 1943, Jogi Hírlap,(MTI Rt.-ny.), 360 p. Átkötött félvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
19306.

5 000 HUF
13,16
14,29
19307.

7 000 HUF
18,42
20,00
19308.

4 800 HUF
12,63
13,71
Kuncz Ödön - Nizsalovszky Endre: Hiteljog I-III. köt.   I. köt.: A kereskedelmi törvény és joggyakorlata. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Kuncz Ödön és Dr. Nizsalovszky Endre. 2. kiadás.;   II. köt.: Kereskedelmi jogi szabályok. Hatályos, törvények és rendeletek a kereskedelmi törvényen kívül. Összeáll., utalásokkal és jegyzetekkel ellátták: Dr. Nizsalovszky Endre.;  III. köt.: Kuncz Ödön és Katona Gábor: Csődtörvény, váltótörvény, csekktörvény. Magyar hiteljog III. köt. Írták Dr. - - és Dr. - -. + Benne Pótlás a csőd-, váltó és csekkjoghoz. (Két példány, a 2. példány felvágatlan.)   Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942-1943-1936., Grill Károly, VIII+872 p.; VI+1016 +24 p.;   Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az I. kötet kötése a 320 - 321. oldalak között szétvált.
19309.

3 000 HUF
7,89
8,57
19310.

4 400 HUF
11,58
12,57
19311.

4 400 HUF
11,58
12,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF