1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Fabinyi Tihamér: A polgári perrendtartás törvénye és joggyakorlata 1911: I. t.-c., 1912: LIV. t.-c., 1925: VIII. t.-c. és 1930: XXXIV. t.-c. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XIV+759 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.