1 600 HUF
Fabinyi Tihamér: Magyar magánjog. IV. rész: Öröklési jog, és örökösödési eljárás. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1935., Grill Károly, XXXI+1+1063 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.