20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Nagy Károly: Daguerreotyp. Egyetlen kiadás. Pozsony, 1841, Schmid Antal. + Molnár Aladár: A magyar alkotmány történeti kifejlődése. I. köt. Pápa, 1862, Reformált Főtanoda betűivel. Unicus! Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhol a lapok szakadtak, foltosak, kopottas állapotban.