7 000 HUF
Dr. Gáspár Artúr: Dinasztiánk a haza védelmében 1914-1915. Bp., 1915, Athenaeum. 221 [2] p. 22 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, első tábla kijár, intézményi bélyegzővel. DEDIKÁLT példány!