8 000 HUF
Harc a levegőért sorozat 7 kötete: Bánhidy Antal: Pilóta lettem.; Magyar Sándor: Álmodni mertünk.; Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett.; Günther Plüschow: Ezüstkondor.; Anne M. Lindbergh: Zúg a szél.; Steff Tibor: Játék az éggel.; Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Bp.,é.n.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, (Révai-ny.) Kiadói egészvászon-kötések, kissé kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.