15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Incze Kálmán, szárazajtai: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. I-II. köt. Bp., 1938, Franklin-Társulat, VIII+424 p.; 405+(3) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé foltos borítókkal, a gerinceken némi kopással, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az előzéklapokon tulajdonosi bélyegzővel.