1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Pásztor Ferenc: Véletlenül katona. Első könyv. Igaz történet - regényes formában. Bp., 1971, Belügyminisztérium Határőrség Politikai Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó borítón bejegyzéssel.