Kalavszky Györgyi: Emigrációban a szabadságért. Az olaszországi és poroszországi magyar légiók tisztjeinek fényképkatalógusa 1849-1867. Bp., 2003, Hadimúzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, olasz és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Stark Tamás: Hadak útján. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Fényképalbum. Füzesy Zoltán (1936-2016) ökölvívónak DEDIKÁLT! 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Dombrády Lóránt: A magyar gazdaság és a hadfelszerelés (1938-1944). DEDIKÁLT! Bp., 1981, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Jungenfeld, Ernst von: Páncélosok előre! (So kämpften Panzer). Ford.: Baráth Ferenc. A mai háború. A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. (Bp., 1942), Révai, 227+(1) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói bordó félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet.
Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
Az Állam- és közbiztonság védelmében. Szerk.: Czéh György. Bp., 1983., BM Könyvkiadó. 4 nyelven. Számos fekete-fehér és színes fotóval. Kiadói kartonált papírkötés.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.