Books: Minibooks

Number of items: 10

2 db minikönyv - Magyar Remekírók. Irodalmi Kincstár - Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Bp., 1889, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kijáró lapok, kissé kopottas állapotban. + Szerelem dalnokai. Válogatott gyűjtemény II. kötet. Pest, 1863, Heckenast. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.
20948.

3 800 HUF
10,08
10,86
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kissé kopottas állapotban.
20949.

3 000 HUF
7,96
8,57
Medveczky Jenő: Homeros - Ilias. (Minikönyv). Bp., 1973, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban.
20950.

1 000 HUF
2,65
2,86
4 db minikönyv: Az Újpesti Dózsa 30 éve; Zászlóbontás (KMP 1918); Az Athenaeum Nyomda Kozma utcai beruházása; Ady és az Amicus Kiadó. Változó állapotban.
20951.

1 000 HUF
2,65
2,86
Shakespeare, W.: Hamlet, Prinz von Dänemark. Leipzig, 1909, Schmidt & Günther. Kiadói bőr kötés, aranyozott lapélek, jó állapotban.
20952.

2 000 HUF
5,31
5,71
A Gépszakmai Szövetkezet negyedszázados története. 1948-1973. (Minikönyv). (Bp., 1972, Zrínyi Nyomda). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült címlappal.
20953.

1 400 HUF
3,71
4,00
10
5 db vegyes minikönyv: Virág Benedek és Falka Sámuel; Votum Petőfianum; Vítězslav Nezval: Z domoviny; stb. Változó állapotban.
20954.

1 000 HUF
2,65
2,86
5 db vegyes minikönyv: Dr. Szilágyi Mihály: Boszorkányperek Tolna megyében; Ady és az Amicus kiadó; Pablo Neruda: Óda a nyomdához; stb. Változó állapotban.
20955.

1 000 HUF
2,65
2,86
6 db vegyes minikönyv: Egy hatvanéves fiatalember (Emlékkönyv Siklósi Norbert 60. születésnapjára); Mark Twain: Adventures of Huckleberry Finn; Orosz-német szótár; stb. Magyar, angol, orosz, lengyel nyelvűek. Változó állapotban.
20956.

1 000 HUF
2,65
2,86
Weltraumflug UdSSR - DDR. (Szovjet-NDK közös űrrepülés minikönyv). Dresden, 1979, Verlag Zeit im Bild. Fekete-fehér és színes fotókkal. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült borítóval. Az előzéklapon Kaufmann János repülőmérnök, ezredes részére szóló, német nyelvű dedikációval.
20957.

2 400 HUF
6,37
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF