Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 92

Haraszty Árpád - Hortobágyi Tibor - Kiss István - Suba János: Növénytan 1-2. Növényszervezetan és növényélettan. Bp., 1968., Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
20439.

3 000 HUF
7,96
8,57
Szemtanú sorozat 5 kötete: Paul Whalley: Lepkék és pillangók, Az első emberek, Susanna Van Rose: Tűzhányók, David Burnie: A madár, Joe Cribb: A pénz. Bp.,1989-1994,Park. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20440.

3 600 HUF
9,55
10,29
W. Prof. Dr. Stoeckel: A szülészet tankönyve. Ford.: Batisweiler János. Tóth István előszavával. Sajtó alá rendezte: Gál Félix. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXVI. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XIX+1+1060 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal.   Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
20441.

1 800 HUF
4,77
5,14
Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp., 1989, Universitas. Tóth Pál grafikusművész rajzaival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2300 példányban.
20442.

2 800 HUF
7,43
8,00
San José, Carmen: Herbárium. Gyógyító növények. 2012, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20443.

2 600 HUF
6,90
7,43
20444.

2 200 HUF
5,84
6,29
20445.

1 800 HUF
4,77
5,14
Az orvosi tudomány magyar mesterei. Balassa János, Markuszovszky Lajos, Semmelweis Ignác, Korányi Frigyes, Id. Bókai János, Fodor József. Bp., 1928., Markusovszky-Társaság,(Magyar Tudományos Társulatok Sajtóvállalata-ny.) Kiadói papírkötés, laza, sérült kötéssel, kissé szakadozott borítószélekkel.   Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
20446.

1 800 HUF
4,77
5,14
Simicska Gábor: A belső betegségek physikális therápiája. Bp., 1934, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon kisatírozott bejegyzésekkel, ceruzás aláhúzásokkal.
20447.

1 800 HUF
4,77
5,14
20448.

1 800 HUF
4,77
5,14
Jubileumi emlékkönyv a szervezett magyar mentés centenáriumán. Szerk.: Dr. Cselkó László. Bp., 1987, Országos Mentőszolgálat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1800 példányban.
20449.

1 600 HUF
4,24
4,57
Magyar Imre: Diabetes Mellitus. Szerk.: - -. Bp., 1963, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20450.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF