Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 92

Bakács, T(ibor): Urbanization and human health. (Urbanizáció és emberi egészség.) A szerző, Bakács Tibor által Heckenast Ottó orvos részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20451.

1 800 HUF
4,77
5,14
E[mil] Behring: Über die Herstellung und Anwendung von Sera, Impfstoffen und Spezialpräparaten. [A szérumok, vakcinák és speciális készítmények előállításáról és felhasználásáról.] Marburg-Lahn,én,Behringwerke A. G., 95+1 p. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20452.

2 800 HUF
7,43
8,00
Schmidt T.: A boncztan alapvonalai kórodai gyakornokok és fiatal orvosok számára. Ford: Id. Dr. Purjesz Zs. Bp., 1881, Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ex libris-szel: Ex Libris Dr. Zsivkovics, klisé, papír, jelzett a dúcon (Lukács), 5,5x7,5 cm
20453.

2 000 HUF
5,31
5,71
Temesváry Ede: Világválság, a magyar mezőgazdasági és pénzügyi helyzet megoldása. Szentes, 1931, Szentesi Hírlap, a szerző által DEDIKÁLT! Foltos, szakadt, hiányos borítóval.
20454.

1 600 HUF
4,24
4,57
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a m. kir. téli gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványai 2. sz. Bp., 1938, Pátria, 479 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas, foltos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
20455.

1 600 HUF
4,24
4,57
Temes Ferenc: Földrajz I. A dolgozók gimnáziuma számára. A Szovjetunió és Európa. Bp., (1965), Tankönyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20456.

2 000 HUF
5,31
5,71
1926 A Gróf Apponyi Albert Poliklinika Almanachja 1926. [Bp.],1926, Gróf Apponyi Albert Poliklinika, (Franklin-ny.), 279+1 p.+6 t. Fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal gazdagon illusztrált. A borító Iványi-Grünwald Béla munkája. Benne a klinika körlevelével, levelezőlapjával és nyomtatványával. Kiadói papírkötés.
20457.

2 000 HUF
5,31
5,71
Vereby Károly: A szövettan alapvonalai. [Bp.], 1944, Szukits, XI+436 p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két hiányzó táblával, a 385-400. oldalak között gépelt oldalakkal pótolt, benne ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
20458.

1 600 HUF
4,24
4,57
Rendszeres boncztan.II. kötet. Szerk.: Kiss Ferenc. Szeged, 1946, Gellért Nyomda Rt.,4+345 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
20459.

1 600 HUF
4,24
4,57
20460.

1 800 HUF
4,77
5,14
Öveges József 2 db könyve: A legújabb kor fizikája. Bp., 1951, Művelt Nép. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel. + Kísérletezzünk és gondolkozzunk. Bp., 1960, Gondolat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
20461.

1 600 HUF
4,24
4,57
Kosáry Domokos: Újjáépítés és polgárosodás 1711-1867 (Magyarok Európában III.) Bp., 1990. Háttér. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20462.

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF