Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 92

20463.

1 800 HUF
4,66
5,14
Benedek István: Hügieia. Az európai orvostudomány története jelesebb doktorok életrajzával. Ókor, középkor, reneszánsz, újkor kezdete. Bp.,1990,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20464.

1 600 HUF
4,15
4,57
Zsoldos Andor: Algebra és geometria magántanulók használatára. III. rész.: A VI-VIII. osztály tananyaga. Bp.,én., Zsoldos Tanintézet. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20465.

1 200 HUF
3,11
3,43
Münker, Bertram: Közép-Európa vadvirágai. 1998, Mérték Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20466.

2 200 HUF
5,70
6,29
Granasztói Rihmer László: A pécsi (pécsbányatelepi) mammut. A szerző, Granasztói Dr. Rihmer László által DEDIKÁLT, dátumozott (1936. II. 4.) példány. Részletes beszámoló a pécsbányatelepi ásatásokról, anatómiai és paleontológiai feldolgozás, a legbehatóbban tanulmányozott hazai és külföldi leletekkel való összehasonlítás. Írta:- Dr. - -, okl. bányamérnök és geológus, az Első Dunagőzhajózási Társaság üzemmérnöke. Geographia Pannonica XII. Pécs, 1935, Haladás, 158 p.+3 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és könyvtesttel, de a lapok épek és hiánytalanok
20467.

5 000 HUF
12,95
14,29
11
20468.

1 400 HUF
3,63
4,00
ifj. Xántus János: A természet kalendáriuma. Bukarest, 1958, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
20469.

2 800 HUF
7,25
8,00
20470.

4 000 HUF
10,36
11,43
Egmont Colerus: A ponttól a négy dimenzióig. Amit a geometriából mindenkinek tudnia kell. Ford.: Winkler József Péter. Bp., é.n. (cca 1940), Franklin-Társulat, 283+(5) p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel.
20471.

1 000 HUF
2,59
2,86
C. Plinius Secundus: A természet históriája. (A növényekről). Részletek a XII-XXI. kötetből. Vál.: Zánkai Géza. Ford.: Tóth Sándor. Bp., 1987, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20472.

700 HUF
1,81
2,00
20473.

3 200 HUF
8,29
9,14
20474.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF