Gyógyszerészek évkönyve az 1938-ik évre. Tizenhetedik évfolyam. Összeáll.: Koritsánszky Ottó és Löcherer Tamás. Bp., 1938, Gyógyszerészeti Közlöny (Attila-ny.), 508+(4) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.
Reichenhaller Kálmán Kémia és mineralógia I. Bp., 1913, Pallas, IV+107 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, és bejegyzésekkel.
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.
Helmholtz, H[ermann]: Népszerű tudományos előadások. 1-2. füzet. Fordították B. Eötvös Loránd és Jendrassik Jenő. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata VI. köt. Bp., 1874, Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+1+389+1 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, régi könyvtári példány, a gerincen címkével, régi intézményi bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal.
Természetrajz a katolikus általános iskolák VI. osztálya számára. Szerk.: Szent István-Társulat. Bp., 1947, Szent István-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
1958 Szemle 3 db földrajzi témájú tanulmánnyal: Borbély Andor: Fényes Elek térképei; Lettrich Edit: Tanulmányutam Spreewaldban; Radó Sándor: Francia geográfusok a geomorfológiai formák osztályozásáról. Bp., 1958, Akadémiai. 235-255. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, utolsó lap széle apró sérüléssel.