20416.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
11
Abafi Aigner Lajos Magyarország lepkéi Tekintettel Európa többi országainak lepke-faunájára. Természettudományi könyvkiadó vállalat LXXVII köt. Bp.,1907., Athenaeum, VI + XXXII + 137 p. + 51 (ebből 50 színes kromolitográfia) t. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal, laza fűzéssel.