20438.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.