20418.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
Csapody Vera: "Színes atlasz "Magyarország Kultúrflórájá"-hoz. Szerk.: Máthé Imre. Kultúrflóra 12. Magyarország Kultúrflórája X. kötet. Főszerk.: Erdei Ferenc és Jávorka Sándor. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó, 39 p.+180 t. Első kiadás! Teljes! Kiadói félvászon-mappában, kiadói kartontokban, kopott borítóval, kopott, sérült tokkal, a füzet borítója szakadt, kissé foltos.