20448.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Illyés Géza: Urulogia. Gyakorló orvosok és orvostanhallgatók számára. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXVII. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 10+447 p.+IX t. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.