20429.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek I-III. köt. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXI-CXXI.,CXXVII köt. Bp., 1929-1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kissé laza fűzésekkel. Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzéseivel.