20490.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
Reichenhaller Kálmán Kémia és mineralógia I. Bp., 1913, Pallas, IV+107 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, és bejegyzésekkel.