20459.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Rendszeres boncztan.II. kötet. Szerk.: Kiss Ferenc. Szeged, 1946, Gellért Nyomda Rt.,4+345 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.