20453.
466. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Schmidt T.: A boncztan alapvonalai kórodai gyakornokok és fiatal orvosok számára. Ford: Id. Dr. Purjesz Zs. Bp., 1881, Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ex libris-szel: Ex Libris Dr. Zsivkovics, klisé, papír, jelzett a dúcon (Lukács), 5,5x7,5 cm