Books: Other languages

Number of items: 28

Poetical Works of Geoffrey Chaucer. I-IV. kötet. London, 1878: George Bell and Sons, London, Korabeli, dúsan aranyozott egészbőr kötésben márványozott lapszélekkel. A kötéseken kisebb nagyobb sérüléssel. Az első kötet gerince sérült, részben, levált, a negyedik kötet hátsó borító leszakadt /  Contemporary, richly gilded full leather binding. With minor damage on the bindings. The spine of the first volume is damaged, partially detached, the back cover of the fourth volume is torn off
20900.

28 000 HUF
74,27
80,00
20901.

4 400 HUF
11,67
12,57
20902.

18 000 HUF
47,75
51,43
20903.

5 000 HUF
13,26
14,29
Österreich und dessen Zukunft II. Hamburg, 1847. Ludwig Giese. 238p. Kiadói, sérült papírborítóval
20904.

4 000 HUF
10,61
11,43
Delle notti di Young. Traduzione di Giuseppe Bottoni e del Giudizio Universale dello stesso Young. Cante prima. Venezia, 1794. Giuseppe Zorzi. XVI. + 332p. Korabeli papírborítóval, néhány lap kijár.
20905.

6 000 HUF
15,92
17,14
20906.

5 000 HUF
13,26
14,29
Bronikowski, A.,: Die Magyaren Balthasar und Anna. Zweite Abteilungen Erster Theil. Leipzig, 1834. Wigand 317p. Korabeli kartonált papírkötésben HUNGARICA
20907.

3 000 HUF
7,96
8,57
20908.

4 000 HUF
10,61
11,43
Homers Odyssee. In neuer Übersetzung von Oskar Hubatsch. Bielefeld és Lipcse, 1892, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belső kötéstáblán Ex libris Dr. Salacz, kissé lazakötéssel, előzéklapon apró felületi sérüléssel, címlapon régi tulajdonosi névbélyegzővel.
20909.

2 800 HUF
7,43
8,00
20910.

1 800 HUF
4,77
5,14
Bredow, G[abriel] G[ottfried]: Untersuchungen über einzelne Gegenstände der alten Geschichte, Geographie und Chronologie. Altona, 1800. Hammerlich 184 p. 1 . kötet Korabeli papírborítóval.
20911.

2 400 HUF
6,37
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF