1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
2 db angol szótár: The concise oxford dictionary of current english. Oxford, 1964, Clarendon Press. 5. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé foltos címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + A dictionary of modern english usage. Oxford, 1965, Clarendon Press. 2. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.