Geschichten das Jahr hindurch I-II. Bände. I. Folge: Durch Adcvend und Weihnachtszeit. II. Folge: Durch Fasten und Osterzeit. Hrsg. von Dr. Alois Brems. Gunzenhausen - Eichstätt, én., J. Riedel - Ph. Brönner & M. Daentler. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötések.
[Behrens, Bertha (1848-1912)] Heimburg, W[ilhelmine]: Trudchens Heirat. Im Banne der Musen. W. Heimburg's gesammelte Romane und Novellen Band 5. Leipzig, é.n. (cca 1900), Ernst Keil's Nachfolger, 310+(2) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
C. Plini Caecili Secundi Epistularum: Libri Novem: Epistularum ad Traianum Liber Panagyricus. Ex recensione Henrici Keilii;
Lispiae 1870. Teubner, 261p. Korabeli félvászon kötésben
2 db angol szótár: The concise oxford dictionary of current english. Oxford, 1964, Clarendon Press. 5. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé foltos címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + A dictionary of modern english usage. Oxford, 1965, Clarendon Press. 2. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Adolf Wolff: Die italiänische National-Literatur in ihrer geschichtlichen Entwickelung vom 13ten bis zum 19ten Jahrhundert. Berlin, 1860, átkötött sérült félvászon kötés.
William Shakespeare: The complete works. Edited by W. J. Craig. Essential Classics. London, 1993, Magpie Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, fakó, kissé deformált gerinccel.
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes. The complete illustrated short stories. London, 1987, CHancellor Press. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.