2 800 HUF
Homers Odyssee. In neuer Übersetzung von Oskar Hubatsch. Bielefeld és Lipcse, 1892, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belső kötéstáblán Ex libris Dr. Salacz, kissé lazakötéssel, előzéklapon apró felületi sérüléssel, címlapon régi tulajdonosi névbélyegzővel.