Poetical Works of Geoffrey Chaucer. I-IV. kötet. London, 1878: George Bell and Sons, London, Korabeli, dúsan aranyozott egészbőr kötésben márványozott lapszélekkel. A kötéseken kisebb nagyobb sérüléssel. Az első kötet gerince sérült, részben, levált, a negyedik kötet hátsó borító leszakadt / Contemporary, richly gilded full leather binding. With minor damage on the bindings. The spine of the firs...
Delle notti di Young. Traduzione di Giuseppe Bottoni e del Giudizio Universale dello stesso Young. Cante prima. Venezia, 1794. Giuseppe Zorzi. XVI. + 332p. Korabeli papírborítóval, néhány lap kijár.
Bronikowski, A.,: Die Magyaren Balthasar und Anna. Zweite Abteilungen Erster Theil. Leipzig, 1834. Wigand 317p. Korabeli kartonált papírkötésben HUNGARICA
(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1811. Typ. Univ. 528p. Utolsó 3 levél hiányos. Sérült, hiányos félbőr kötésben.
Homers Odyssee. In neuer Übersetzung von Oskar Hubatsch. Bielefeld és Lipcse, 1892, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belső kötéstáblán Ex libris Dr. Salacz, kissé lazakötéssel, előzéklapon apró felületi sérüléssel, címlapon régi tulajdonosi névbélyegzővel.
Peter Bohmann, J. K. Wietz Abbildungen sämmtlicher geistlichen Orden männlich- und weiblichen Geschlechts in der katholischen Kirche 2.: Prag, 1821 Sommerschen Buchdruckerei 262 + (13) p. Sérült félbőr kötésben, kötéstábla elvált
Bredow, G[abriel] G[ottfried]: Untersuchungen über einzelne Gegenstände der alten Geschichte, Geographie und Chronologie. Altona, 1800. Hammerlich 184 p. 1 . kötet Korabeli papírborítóval.