Number of items: 613

Sós Endre: Aki az égtől elragadta a villámot... Benjamin Franklin életregénye. A szerző Sós Endre (1905-1969) újságíró, író, lapszerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1957, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.
21208.

1 600 HUF
4,15
4,57
Siralmas panasz; Istennek Kolosváron nagy haragjáról [...]. Kolozsvár, 1697, Tótfalusi K. Miklós. Reprint! Tipográfia és illusztráció Pálfi György munkái. Kartonált kötés, jó állapotban.
21209.

3 800 HUF
9,84
10,86
Benedek Elek: Falusi bohémek. [Elbeszélések.] Budapest, (1900). Singer és Wolfner (Hungaria könyvnyomda). 159 + [1] p. Első kiadás. Benedek Elek ,,Falusi bohémek (Egy kálvinista pap naplójából)" című elbeszélését a szerző novellái követik. (Egyetemes regénytár, XV. évfolyam, 10. kötet.) Botka 543. Illusztrált kiadói vászonkötésben (Gottermayer Nándor, Budapest), márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.
21210.

3 000 HUF
7,77
8,57
21211.

2 000 HUF
5,18
5,71
Heltai Jenő: Egy fillér. Álomjáték 3 felvonásban, 7 képben. (Bp., 1940), Széchenyi Rt., 102+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. A címlapon Sugár István ceruzás névbejegyzésével.
21212.

2 000 HUF
5,18
5,71
Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
21213.

1 600 HUF
4,15
4,57
Péter László: Kilenc írás Juhász Gyuláról. Békéscsaba, 1983, Megyei Könyvtár. Számozott (90/250) és szerző, Péter László (1926-2019) irodalomtörténész által aláírt példány! Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21214.

1 000 HUF
2,59
2,86
Szógettó. Válogatás az új magyar avantgarde dokumentumaiból. Jelenlét 1989/1-2 szám. Az anyagot gyűjtötte és vál.: Papp Tamás. Szerk.: Császár László, Farkas Gábor, Kukorelly Endre, Sziládi Zoltán. Bp., 1989, ELTE BTK. Kiadói papírkötés.
21215.

1 800 HUF
4,66
5,14
Várnai Zseni: Én nem mondok le soha a reményről. DEDIKÁLT! Várnai Zseni versei az anyaszívről. Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Műintézet Rt., 32 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a címlap sarkán hiánnyal.
21216.

1 400 HUF
3,63
4,00
Jánosi András: Jerikó. Regény a szerző rajzaival. ALÁÍRT! Bp., 1988, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
21217.

1 200 HUF
3,11
3,43
Móricz Zsigmond: Szerelem I-II. köt. Móricz Zsigmond egyfelvonásosai. I. köt.: Dupla pofon. Kvitt. A zördög. II. köt.: Aranyos öregek. Tökmag. A kapuban. Politika. Bp., 1913.,Nyugat, 79;78+1 p. Első kiadás! A borítók Falus Elek munkái. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, a könyvtestek elváltak a borítótól és szétváltak, az I. kötet foltos lapokkal.
21218.

1 200 HUF
3,11
3,43
Skultéty Csaba: A Szabad Európa Rádiótól az Ung partjáig. DEDIKÁLT! Bp., 2000, Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társasága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21219.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF