Books: Other rarities Number of items: 613
3143016
21244
466
Other collectibles
Krúdy Gyula: Balatoni szívhalászat. (Novellák.) Vál.: Krúdy Zsuzsa. Magyar Irodalomtörténeti Társaság Kiskönyvtára. A felelős kiadó és a sorozat szerkesztője, Praznovszky Mihály (1946 - ) irodalomtörténész, muzeológus, a Magyar Irodalomtörténeti Társaságnak főtitkára (1993) által ALÁÍRT, dátumozott példány. Veszprém, 1991,Magyar Irodalomtörténeti Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
2 000 HUF
3142962
21245
466
Other collectibles
Kanyár Erika: Jel az univerzumban. Haiku variációk egy témára. DEDIKÁLT! hn., 2016., Aposztróf Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3143236
21246
466
Other collectibles
Tavaszy Sándor: Gyertyaláng. Válogatás fél évszázad költői terméséből. ALÁÍRT. hn., 1990, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3142904
21247
466
Other collectibles
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Regény. A szerző által ALÁÍRT példány! hn., 1986., Szerzői. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1 600 HUF
3142960
21248
466
Other collectibles
Kellei György: Kyr főfelügyelő a Riviérán. DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3142996
21249
466
Other collectibles
Samuel Taylor Coleridge: Rege a vén tegerészről. Hét részben. Ford.: Szabó Lőrinc. Gustave Doré illusztrációival. Bp., 1957, Magvető, 1 t.+33+3 p.+XXXVIII t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
2 400 HUF
3108269
21250
466
Other collectibles
Balázs Béla: Az én utam. Összegyűjtött versek. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító sarkán hiánnyal, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.
1 200 HUF
3105854
21251
466
Other collectibles
Balázs Béla: Kalandok és figurák. Vázlatok. Gyoma, 1918., Kner Izidor, 1 (címkép, Balázs Béla arcképe)+203+5 p. Első kiadás. A borító Kozma Lajos (1884-1948) grafikus, építész munkája. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borítószéleken kis szakadásokkal. Felvágatlan példány.
1 600 HUF
3145843
21252
466
Other collectibles
Jókai Anna:
Szegény Sudár Anna. [Regény.] (Dedikált.)
Budapest, (1989). Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 437 + [11] p. Első kiadás.
Dedikált: ,,Kupán Árpádnak szeretettel ajánlja Jókai Anna. 2005. márc. 15."
Prov.: Kupán Árpád (sz. 1938) történész, székelyföldi és Bihar megyei tanár, művelődésszervező, a Bihar megyei Mezőtelegd monográfusa, a nagyváradi szabadkőművesség kutatója.
Kiadói kartonkötésben, illusztrált, javított kiadói védőborítóban. Jó példány.
3 000 HUF
3147772
21253
466
Other collectibles
Nagy Attila: Lopakodó szabadkőművesség. Debrecen, 2001, Uropath Bt. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3147819
21254
466
Other collectibles
Magyar Adorján: A Nibelung-ének. Warren, 1963, A Fáklya, 24+(2) p. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
4 000 HUF
3140555
21255
466
Other collectibles
Vaszary Gábor: Montpi. Buanos Aires, 1955., Editorial Kárpát, kopott egészvászon kötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035