Books: Other rarities Number of items: 613
3113101
21280
466
Other collectibles
Evelyn Waugh: Utolsó látogatás. Budapest, é.n. Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóval és modern műanyag védőborítóval, kissé laza kötéssel, címlapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé foltos lapélekkel.
1 400 HUF
3115434
21281
466
Other collectibles
Örkény István: Amig idejutottunk. Magyarok emlékeznek szovjet hadifogságban. Jövendő Könyvtár 1. Bp., [1946], Magyar-Szovjet Művelődési Társaság, 151+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtesttől elvált borítóval, a hátsó kötéstábla kissé foltos, kissé fakó gerinccel.
1 800 HUF
3145804
21282
466
Other collectibles
Ady Endre válogatott cikkei és tanulmányai. 1954, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
3144445
21283
466
Other collectibles
Országos Gyász. Csehszlovákia 1968 augusztusában. Vál. és szerk. Kövesdi János. Pozsony, 1990, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3144437
21284
466
Other collectibles
Lakó Péterfi Tünde: Tündi-bündi szösszenetek. DEDIKÁLT! Marosvásárhely, 2012, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3144211
21285
466
Other collectibles
Emmanuel Haymann: Alain Delon. Egy szupersztár tündöklése és titkai. Pécs, 2001, Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, karcos borítóval, sarkain kis szamárfülekkel.
1 600 HUF
3144142
21286
466
Other collectibles
Király Lajos: Fény és árnyék. DEDIKÁLT! hn., 1989, Antikva. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3144167
21287
466
Other collectibles
Bárány Tamás: A fészek melege. DEDIKÁLT! Bp., 1983, Kozmosz. Kiadói papírkötésben.
1 600 HUF
3144165
21288
466
Other collectibles
Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Jelenkor - Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1400 példányban!
1 600 HUF
3144160
21289
466
Other collectibles
Csanády János: Új törvény. DEDIKÁLT! Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2750 példányban!
1 600 HUF
3144146
21290
466
Other collectibles
Kónya Lajos: Égen-földön. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1964, Szépirodalom. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3144125
21291
466
Other collectibles
Fekete Gyula: Lányszöktetés. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035