Number of items: 613

Kolligátum 5 műből: Brodarics históriája a mohácsi vészről. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szentpétery Imre.; Szemelvények Priskos rhetor töredékeiből. Ford. és magyarázata: Szilágyi Sándor.; Roger mester siralmas éneke a tatároktól elpusztított Magyarországról. Ford., bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Dr. Turchányi Tihamér.; Tinódi Sebestyén válogatott históriás énekei. Rend. és bev.: Perényi Adolf.; Aranyas-Rákosi Székely Sándor: A székelyek Erdélyben. Hősköltemény három énekben. Bev. és sajtó alá rend.: Barátosi Balogh Benedek. Bp., 1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, körbevágott lapokkal.
21329.

1 000 HUF
2,59
2,86
Publius Ovidius Naso: Átváltozások. Bibliotheca Classica. 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval, jó állapotban.
21330.

4 000 HUF
10,36
11,43
Vergilius összes művei. Bibliotheca Classica. 1973, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21331.

1 600 HUF
4,15
4,57
Günther Jachmann: Die Originalität der römischen Literatur. [Berlin, 1926,Teubner.] Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
21332.

1 800 HUF
4,66
5,14
Adalékok jegyzetek és értekezések a magyarországi latin történetéhez. I.: Juhász László: Adalékok az 1437-1490. évekből. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 18 p. Kiadói papírkötés.
21333.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ignácz Rózsa: A vádlott. Bp., 1999, Tertia, kiadói kartonált papírkötés
21334.

1 800 HUF
4,66
5,14
Rónai Ernő: Vasutasok. Bp., én., Urbányi István. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
21335.

2 000 HUF
5,18
5,71
Bihari Klára: A csábító. DEDIKÁLT! Bp., 1968., Szépirodalmi. Kiadói nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval.
21336.

1 800 HUF
4,66
5,14
Chamisso, Adalbert von: Schlemihl Péter csodálatos története. Zádor István nyolc eredeti kőrajzával. Bp., 1921, Genius. Megjelent 1000 példányban. Kiadói félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
21337.

3 000 HUF
7,77
8,57
Tremkó György: Temető-kultura. Bp.,1928,Szerzői,("Élet"-ny.), 75 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, Kiadói papírborítóban
21338.

3 200 HUF
8,29
9,14
Vértes István: Kossuth Lajos hírlapírói pályája. Bp., 1941, A Sajtó kiadása (Fráter és Társa-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, a tűzéstől részben elvált borítótól. Ritka!
21339.

1 000 HUF
2,59
2,86
Némethy, [Géza] Geyza: Albii Tibulli Carmina. Acedunt Sulpiciae Elegidia. Editiones Criticae Scriptorum Graecorum et Romanorum. Bp., 1905, MTA, 346+(2) p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
21340.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF