Number of items: 613

Bogyay Katalin: In memoriam Pilinszky. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21463.

1 600 HUF
4,15
4,57
Angyal László: Megváltó felszáll. A szerző, Angyal László (1946- ) vitorlázórepülő, pilóta által DEDIKÁLT példány. Bp., 2011, Digitalbooks. Kiadói papírkötés.
21464.

1 400 HUF
3,63
4,00
Farkas Béla: Élet. Költemények. (DEDIKÁLT). Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 160 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerző által Bartholomeidesz Ernő részére DEDIKÁLT példány.
21465.

1 200 HUF
3,11
3,43
Lindberg-Dovlette, Elsa: A tévedt nők otthona. (Ann-Lis). Svéd eredetiből ford.: Németh Antal és Marchis György. (Bp., 1925), Világirodalom, 146 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
21466.

900 HUF
2,33
2,57
Vörösmarty Mihály lyrai és vegyes költeményei. 1821-1855. Olcsó Könyvtár 1405-1407. sz. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 399 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Hetés György 1941).
21467.

900 HUF
2,33
2,57
Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Pápa,(1943),Magyar Élet. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21468.

1 200 HUF
3,11
3,43
Sebők János: Volt egyszer egy Ifipark. Szerk.: - -. Nyíregyháza,én., Nyírségi-ny. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
21469.

1 200 HUF
3,11
3,43
Illyés Gyula: Három öreg. - - verse. Fáy Dezső rajzaival. [Bp.], 1931.,Szerzői,(Hungária-ny.), 44 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
21470.

1 200 HUF
3,11
3,43
Vas Gereben: A nemzet napszámosai. Magyar korrajz. Gyulay László rajzaival. Vas Gereben összes munkái IV. köt. Bp., 1904, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt elülső szennylappal.
21471.

1 400 HUF
3,63
4,00
Vörösváry László: A lélek derűje. ALÁÍRT! Bp., 1986., Szerzői, 221 p. Kiadói kemény-kötés.
21472.

900 HUF
2,33
2,57
Bábszínpad 17. és 25. szám. Szerk.: Népművészeti Intézet. Bp.,1954-1956.,Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az első kötet borítója kissé sérült, a második kötet gerince foltos.
21473.

1 600 HUF
4,15
4,57
Időszerű, gyakorlati népművelési előadások. IX. füzet. Összeáll.: Dezső Lipót, Abláncy József. Szombathely,én,Martineum, 257-296 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21474.

900 HUF
2,33
2,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF