Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Felvágatlan lapokkal.
Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal.
Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. 131+5 p. Első kiadás. A borítón Falus Elek (1884-1950) grafikus illusztrációjával. Kissé sérült kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel