Láng Aemilius: Gallus. Ad fabulam W. A. Beckerii in usum studiosae iuventutis ad privatam Romanorum vitam cognoscendam. Bibliotheca Iuventutis. Bp., 1914, Szent István-Társulat, 132 p. Szövegközi illusztrációkkal. Latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, a borítón folttal.
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Monsberger R. Ulrik - A hazai német naptárirodalom története 1821-ig.
Bp., 1931. Kapisztrán-ny. (Vác). 75 p. + 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban enyhén sérült gerinc
Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. .I-V. . kötet. 2. kiadás. . Bp. 1863 Emich. 128,129,127, 133,71 p. Szétvált fűzéssel, korabeli félvászon kötésben
Catalogus Manuscriptorum Bibliothecae Reg. Scient. Universitatis Budapestinensis. Tomus II. Pars IV. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula Ad Tomum II. Catalogi Manuscriptorum Bibliothecae Regiae Scientiarum Universitatis Budapestinensis. Bp., 1910, Typis Typographiae Universitatis Reg. Scient. Latin nyelven. 280 p. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották (helytelenül a a hátoldalára), előzéklapon és címlapon Genersich Antal Prof. hagyatékából bélyegzővel, néhány lapon tollas jelöléssel.