Vörösmarty összes költői művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp.,én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kijáró lappal, sérült lapszélekkel.
Vegyes könyvtétel, 4 db:
Biró Lajos: Az utolsó csók. Egy szegény ifjú története három felvonásban. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.;
Hevesi Sándor: Császár és komédiás. Dráma négy felvonásban. Bp., 1919, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Bp.,[1943], Magyar Élet. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.;
Lenkei Henrik: Petőfi és a természet. Baróti Lajos: Petőfi a ponyván és a népirodalomban. Péterfy Tamás: Petőfi-regék. Mühlbeck Károly rajzaival. Petőfi-Könyvtár XXI-XII. füzet. Bp., 1910, Kunossy, Szilágyi és Társa.
Magyar Könyvészet 5db kötete: Magyar Könyvészet 1936, 1937, 1938, 1939 és 1940. Bp., OSZK. Kiadói papírkötésben, néhány nagyon kevés lap kivételével felvágatlan példányok, borítókon kisebb foltokkal, 1936. évi kötet gerince kissé sérült és néhány lap széle sérült, 1938. évi kötet első néhány lapja tetején kisebb szakadásokkal, 1941. évi kötet gerince kissé sérült.
Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Kossuth. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, néhány sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Szentiványi Kálmán (1921-1996) által DEDIKÁLT példány.
Fiú és apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette: M. Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Weszely Tibor. (Bp.), 2003, Válasz Könyvkiadó. Makkai Piroska fametszeteivel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel (Dr. Gaál Zoltán, a veszprémi egyetem rektorának aláírásával).
Bihari Klára: Miért? Regény. (DEDIKÁLT). Bp., 1969, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bihari Klára (1917-1997) József Attila-díjas író, költő által DEDIKÁLT példány.