Number of items: 613

Babits Mihály összes művei. Sajtó alá rendezte: Török Sophie. A címlapon Kéthly névbejegyzéssel. [Feltehetőleg Kéthly Anna (1889-1976) politikus névbejegyzése.] Bp., én., Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. A borító belső oldalán "A rombadőlt és újjászületett Franklin Társulat Kiadványa 70. sz." címkével.
21619.

1 800 HUF
4,66
5,14
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai II. Bp., ,Dante, 319+1 p. + Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp.,1933,Patnheon, 255+1 p. A könyvdíszeket Székely-Kovács Olga rajzolta. Kiadói aranyozott zöld egészvászon sorozatkötésekben, kopott borítóval.
21620.

1 600 HUF
4,15
4,57
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben (Dörner és Heimberg), foltos, kopott borítóval.
21621.

2 400 HUF
6,22
6,86
Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas, 354+2 p.+ VI t. Átkötött egészvászon-kötés.
21622.

2 800 HUF
7,25
8,00
21623.

2 600 HUF
6,74
7,43
Magyar Remekírók sorozat 5 kötete: Madách Imre válogatott munkái, Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Reviczky Gyula válogatott munkái, Kossuth Lajos válogatott munkái, Deák Ferencz válogatott munkái.Korabeli szecessziós dúsan aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
21624.

2 800 HUF
7,25
8,00
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerinc kopottas állapotban.
21625.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kazuo Ishiguro 2 db könyve: Ne engedj el... Ford.: Kada Júlia. + Az eltemetett óriás. Ford.: Falcsik Mari. Bp., 2016-2017, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21626.

2 800 HUF
7,25
8,00
Babári Netti 2 db DEDIKÁLT könyve: Csiribébi történetek.; A lovam álma. H.n., 2013-2023, Underground. Kiadói papírkötés. Mindkét kötet a szerző által kézzel sorszámozott és dedikált.
21627.

2 400 HUF
6,22
6,86
Michael Hjorth - Hans Rosenfeldt: A néma lány. Skandináv krimik. Ford.: Bándi Eszter. Bp., 2016, Animus. Kiadói papírkötés.
21628.

2 000 HUF
5,18
5,71
21629.

1 800 HUF
4,66
5,14
21630.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF