Babits Mihály összes művei. Sajtó alá rendezte: Török Sophie. A címlapon Kéthly névbejegyzéssel. [Feltehetőleg Kéthly Anna (1889-1976) politikus névbejegyzése.] Bp., én., Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. A borító belső oldalán "A rombadőlt és újjászületett Franklin Társulat Kiadványa 70. sz." címkével.
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai II. Bp., ,Dante, 319+1 p. + Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp.,1933,Patnheon, 255+1 p. A könyvdíszeket Székely-Kovács Olga rajzolta. Kiadói aranyozott zöld egészvászon sorozatkötésekben, kopott borítóval.
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben (Dörner és Heimberg), foltos, kopott borítóval.
Malonyay Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti Könyvtár. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Magyar Remekírók sorozat 5 kötete: Madách Imre válogatott munkái, Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Reviczky Gyula válogatott munkái, Kossuth Lajos válogatott munkái, Deák Ferencz válogatott munkái.Korabeli szecessziós dúsan aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
Babári Netti 2 db DEDIKÁLT könyve: Csiribébi történetek.; A lovam álma. H.n., 2013-2023, Underground. Kiadói papírkötés. Mindkét kötet a szerző által kézzel sorszámozott és dedikált.
Kardos László válogatott műfordításai. Bp., 1953, Szépirodalmi Könyvkiadó, 432 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Az előzéklapon ajándékozási sorokkal vagy dedikációval(?).