Books: Other rarities Number of items: 613
3112075
21631
466
Other collectibles
Boros Lajos: Lali király papagája voltam vagy Grün Blog. Kiadói papírkötés. (2005. aug. 1. - 2006. okt. 28.) DEDIKÁLT! Hn., 2007, Sláger Rádió. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
3059080
21632
466
600
Other collectibles
Koncz Dezső: Sztárok és sztorik. Bp., 2010., ASZ-KO Média Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón címkenyommal.
3125470
21633
466
Other collectibles
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1 200 HUF
3147933
21634
466
Other collectibles
2 db könyv - Kilián Zoltán sokat tudó könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a Rádió gyermekművészeivel. Bp., Athenaeum. + Zsoldos Attila: 300 kilométer. Kiadói egészvászon és félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3147950
21635
466
Other collectibles
Knittel, John: Via mala. Bp., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3147417
21636
466
Other collectibles
1 600 HUF
3125472
21637
466
Other collectibles
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
1 400 HUF
3143239
21638
466
Other collectibles
Bárány Tamás: Zsonglőrök. Három regény. DEDIKÁLT! Bp., 1982., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3135272
21639
466
Other collectibles
Vas Zoltán: Viszontagságos életem. DEDIKÁLT! Tények és tanúk. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kopott borítóval.
1 400 HUF
3017436
21640
466
Other collectibles
3146894
21641
466
Other collectibles
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1989, Tinódi. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban,
1 400 HUF
3146338
21642
466
Other collectibles
Katona József: Bánk Bán + Madách Imre: Az ember tragédiája. Félvászon kötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035