Number of items: 613

21655.

1 000 HUF
2,59
2,86
21656.

1 000 HUF
2,59
2,86
Sass József: A csízma. Népszínmű 3 felvonásben Parasztírók könyvtára, Kaposvár. 1939. 1 . szám. Kiadói papírkötésben 57 p
21657.

1 000 HUF
2,59
2,86
Csáky Ferenc: Gyakorlati sertéstenyésztés jövedelmező expresshízlalás. Bp., 1941,"Pátria", 72 p. IV., népies használatra átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
21658.

1 800 HUF
4,66
5,14
Pászor Árpád: A muzi. Bp., 1930 , Dick Manó. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, a borító egyik sarkán kis hiánnyal.
21659.

1 000 HUF
2,59
2,86
Négyesy László: Arany. A költő születésének százados évfordulója alkalmából a Kisfaludy Társaság ajándéka a magyar tanuló ifjúságnak. Bp., 1917, Kisfaludy Társaság, (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos, megviselt állapotban.
21660.

1 000 HUF
2,59
2,86
Pearl Buck: Sárga emberek. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Nyári útitárs. Bp.,(1940),Palladis Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval.
21661.

1 000 HUF
2,59
2,86
Athenaeum Olvasótára 2 kötete:  Theuriet André: A marquis keresztfia. Ford.: Leövey Gyula.;  Reybaud Henriette: Malpeire kisasszony. Franczia regény. Ford.: Újkéri. Második kiadás. Bp., 1895-1893, Athenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötések, kissé kopott, kissé foltos borítóval.  "Szalay Imre könyvtárából Lellén" bélyegzésekkel. Szalai Szalai Imre (1846-1902) földbirtokos, országgyűlési képviselő, vadász, borász, író.
21662.

1 000 HUF
2,59
2,86
Garay János összes munkái I. köt. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 1 (Garay János arcképe) t.+LXIV+360 p. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Goldschmied és Társai-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
21663.

1 200 HUF
3,11
3,43
Vicki Baum: Hotel Sanghai I-II. Ford.: Szalay Gyula. Bp., 1943, Hungária. IV. kiadás. Kiadói félvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet kopott, foltos borítóval, javított kötéssel és gerinccel, sérült, javított papír védőborítóval, a II. kötet kopott, foltos borítóval, sérült, javított papír védőborítóval.
21664.

1 800 HUF
4,66
5,14
Dapne du Maurier 2 műve:   A Manderley-ház asszonya. Regény. Ford.: Ruzitska Mária. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Bál és ostrom. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Papírborítókkal együtt ritkák.
21665.

1 800 HUF
4,66
5,14
Márai Sándor 9 műve: Füves könyv, Eszter hagyatéka, Sirály/A sziget, A négy évszak, A gyertyák csonkig égnek, Szindbád hazamegy, Napló 1943-1944, Mágia, Műsoron kívül. Bp., én., Helikon - Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötések, és kiadói egészvászon-kötések.
21666.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF