4 600 HUF
A Magyar remek írók sorozat XI-XII. kötete: Garay János: Szent László I-II. Pest, 1865. Kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói enyhén sérült, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas állapotban. Az egyik kötet borítója és elülső szennylapja levált, volt könyvtári példány.