1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
A nap lakodalma. Román népballadák. Ford.: Komjáthy István. Magyar-Román Könyvtár kétnyelvű sorozat I. A balladákat válogatta és a kísérő tanulmányt írta: Lükő Gábor. Debrecen, 1947, Magyar-Román Társaság, 80+24 p. Pósafalvi István fametszeteivel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, deformált könyvtesttel.