1 800 HUF
Babits Mihály összes művei. Sajtó alá rendezte: Török Sophie. A címlapon Kéthly névbejegyzéssel. [Feltehetőleg Kéthly Anna (1889-1976) politikus névbejegyzése.] Bp., én., Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. A borító belső oldalán "A rombadőlt és újjászületett Franklin Társulat Kiadványa 70. sz." címkével.